עיצוב פנים

עיצוב פנים הן של הבית והן של העסק מציע לנו יותר מאשר מתן פתרונות של מיקום הרהיטים בבית ובחירת צבעי הקירות.

אז מה הוא בעצם עיצוב פנים ?

עיצוב פנים של בית ו/או של בית העסק עוסק בניצול מרבי ואופטימאלי של החלל תוך התייחסות ושילוב בן הפתרונות הטכניים הדרושים בנכס הכוללים בין היתר אקוסטיקה, חשמל ותאורה,  עיצוב תקרות לבין מתן פתרונות עיצוב וסגנון הן של הרהיטים במקום, בחירת צבע נכון המשתלב באופן מוקפד עם הריהוט והאלמנטים המוצעים במקום, אבזור החללים בפריטים מותאמים ועוד.

מה תפקידה של מעצבת פנים ?

למעצבת פנים תפקיד מובהק וברור והוא לבנות עבור הלקוח תכנית כוללת ומקיפה העונה לדרישותיו ולצרכיו תוך שילוב מכלול הפתרונות היצירתיים הקיימים, כמו כן על מעצבת פנים לספק ללקוח ליווי צמוד ואישי מתחילתו של הפרויקט ועד לסיומו המוצלח.
מעצבת פנים מעורבת ומקושרת עם מכלול בעלי המקצוע אשר ירתמו לביצוע המשימה וכוללים אדריכלים, קבלני משנה, ועוד רבים מהספקים אשר יספקו את השירות המקצועי אותו הם מציעים.


רובי קרזן היא הכתובת שלכם לבית מושלם !!

רובי קרזן מובילה את תחום עיצוב הפנים כבר למעלה מעשרות שנים באופן מקצועי ומיומן, רובי קרזן הינה בעלת ידע וניסיון מוכח ובהצלחה מסחררת של עיצוב פנים הן ללקוחות הפרטיים והן ללקוחות העסקיים ציבוריים וזאת בשל השירותים המקצועיים אותה היא מציעה ללקוחותיה:

1. מקצועיות – מקצועיות היא שם המשחק, רובי קרזן פועלת באופן מקצועי ומיומן על מנת לספק לכם תוצאה ייחודית ומרשימה של בית מפואר ויוקרתי.
2. עיצוב ייחודי ויוקרתי – רובי קרזן בעלת "ראש פתוח" ויצירתי אשר תספק עבורכם פתרונות עיצוב פונקציונאליים עיצוביים ופרקטיים תוך התייחסות לרצונותיו ודרישותיו של הלקוח.
3. ליווי צמוד – רובי קרזן מאפשרת לכם ליהנות מליווי צמוד ואישי לכל אורכו של התהליך משלב התכנון דרך העשייה ועד לסיום התהליך.
4. מחירים משתלמים – רובי קרזן מזמינה אתכם ליהנות מבית חלומי במחירים נוחים ומשתלמים ללא פשרות.
5. איכותיות – רובי קרזן מאמינה וטיב החומרים ואיכות בעלי המקצוע הם הכתובת להצלחה, על כן כל השירותים הניתנים מבוצעים על ידי בעלי מקצוע מיומנים, כמו כן גם חומרי הגלם העומדים לרשותם הם חומרים איכותיים ויוקרתיים.
6. קשובה לצרכי הלקוח – רובי קרזן פועלת מתוך ניסיונה הרב תוך התחשבות והקשבה רבה לדרישותיו ולרצונותיו המיוחדים של הלקוח.
7. עמידה בזמנים ובתקציב – אחד היתרונות הבולטים של רובי קרזן הינו בעמודה בלוח הזמנים הנדרש ובתכנון נכון של התקציב העומד לרשותה