10 טיפים לעיצוב הבית

Startup Stock Photos

עיצוב הבית באופן האהוב על דייריו משפר פלאים את אורח החיים ואת איכותם. שילוב נכון של רהיטים וחפצים שונים בבית יכול לשפר פלאים את התחושה הן עבור הדיירים והן עבור האורחים. למעשה, אין צורך בביצוע שיפוץ מקיף על מנת להגיע לתוצאה מרשימה ועוצרת נשימה. באמצעות יישום כמה מהטיפים העיצוביים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות, בלא עלויות גבוהות ובלא טרחה מרובה.

על מנת ליהנות מבית מעוצב ויפהפה ריכזנו עבורכם את עשרת הטיפים המרשימים שיהפכו את ביתכם לבית החלומות בתוך ימים ספורים.

טפטים ובאנרים

טרנד זה נכנס לאחרונה לאופנה ונראה כי אינו עומד לעזוב בקרוב. טפטים רטרואיסטיים, טפטים מינימליסטיים וחדשניים, טפטים בצורות ייחודיות ועיצובים לפי בקשת הלקוח יהפכו את ביתכם למוזיאון מעוצב בהזמנה אישית.

עיצובים תעשייתיים

העידן התעשייתי כבר מזמן מפנה את מקומו ליצירה יותר אינדיבידואליסטית אולם בבתים פרטיים העיצוב התעשייתי נוחל הצלחה במגוון רחב של אלמנטים וחפצים שונים לסלון ולחדר השינה, למטבח, להול ולמסדרון, למרפסת ועוד.

תמונות והדפסים גראפיים שונים

עיצובים גראפיים אלו יכולים להיות אלמנטים שימושיים או אלמנטים קישוטיים שונים, חפצי נוי, פסלים מחומרי מחזור ועוד.

שימוש בבדים אופנתיים

השימוש בבדים שונים חוזר להיות יותר ויותר טרנדי עם הפתיחות לסגנונות שונים ולתרבויות מגוונות הנכנסות לתרבות הישראלית. בדי סאטן ומשי הופכים יותר ויותר אופנתיים.

מדבקות קיר

מדבקות קיר בדוגמאות שונות מקשטות את הבית מחד ואינן עולות הרבה מאידך. ניתן באמצעותן להעניק לבית מראה ייחודי, קורץ ומעניין.

טאצ' רומנטי

באמצעות מגוון נצנצים ונוצצים, כריות רכות ובדי קטיפה ניתן להעניק לבית את הגוון הרומנטי שכה אופנתי כעת.

פריטי וינטג'

פריטי וינטג' מגוונים הופכים את הבית לביתי ונעים, כפרי ומכיל. באמצעותם נהנים דיירי הבית מאופי ותחושת בטחון.

תאורה מיוחדת

ידוע כי תאורה משנה מקצה אל קצה את מראה חדרי הבית. תאורת פנים, תאורת קירות ומנורות נישה שונות יכולות להפוך את הבית לפנינה.

קירות צבועים

אחד הטרנדים שנכנס לאחרונה ומסרב לצאת מהאופנה הוא צביעת קיר אחד מתוך ארבעת קירות החדר. צביעת הקיר מעניקה לו עומק.

פרטי אמנות משוחזרים

בין אם מדובר בפרטי אומנות מבית אבא או מבית אמא, מבית סבא וסבתא או אפילו מהחנות, חפצים משוחזרים משנים קודמות יכולים להפוך את הבית לבעל אופי ייחודי משלו.