עבודות גובה

כאשר שכרתם את המשרד בבניין רב הקומות לא חשבתם משום מה כמה יהיה מסובך כאשר תרצו לנקות את החלונות מבחוץ או לחילופין כאשר תרצו להתקין רשתות יונים

או לבצע איטום הכרחי שחייב להתבצע מהצד החיצוני של המבנה. כאשר עולה הצורך באחד מהדברים הנ"ל אתם מתחילים לחשוש שכל העסקה הזו לא הייתה שווה. כי איך אפשר להמשיך לעבוד כאשר ישנם מפגעים שונים בדמות יונים או כאשר האיטום אינו מושלם וגם נראה כי הוא אינו בר תיקון, שלא לדבר על ניקוי החלונות מבחוץ שזהו צורך הכרחי של ממש במיוחד לאחר גשמים. אז לפני שאתם מאבדים עשתונות, קראו מה יש לחברת אדלוויס להציע לכם.

אדלוויס – עבודות גובה

אם חשבתם שיהיה עליכם להקדיש מהיום תקציב מיוחד עבור פיגומים לצורך ביצוע עבודות גובה אז כנראה שהלכתם רחוק מידי. לאדלוויס ישנו רעיון פשוט וגאוני שיחסוך לכם הרבה זמן וכסף בביצוע עבודות גובה.

מדובר בעבודות שנעשות באמצעות סנפלינג.

עבודות גובה בסנפלינג – איך זה מתבצע?

כאשר עולה הצורך בטיפול חיצוני כלשהו במבנה, עולה העובד אל הגג ושם נקשר לציוד הסנפלינג וכשהוא מצויד בכל חומרי העבודה או הניקוי הוא משתלשל אל היעד ומבצע את העבודה. מובן שחובה להיצמד לכל כללי הבטיחות על מנת שלא נסכן חלילה חיי אדם ולכן חשוב מאוד שהציוד יהיה חזק ואיכותי וכאשר מתגלה בלאי באחד מרכיבי הסנפלינג חובה להמירו בחדש.

מי מתאים לביצוע עבודות גובה עם סנפלינג?

אדם המעוניין לבצע עבודות בגובה סנפלינג צריך שתהיינה לו התכונות הבאות-

  • יכולת התמודדות עם פחד – היות ומדובר בעבודה הנעשית בגובה רב חובה להיעזר בצוות שנהנה מאתגרים ושאינו נבהל מעבודות בתנאים לא שגרתיים שכאלו כאשר הוא נמצא בין שמים לארץ.
  • ידע טכני – חשוב מאוד שהעובד יהיה מיומן בביצוע של עבודות טכניות שונות כמו איטום, צביעה, ניקיון ועוד.
  • אהבת אתגרים – במשימות מן הסוג הזה ישנם כמה וכמה אתגרים שמבצע העבודה אמור לעמוד בהם. כמו לדוג' הגעה למקומות שהגישה אליהם מורכבת וקשה. אדם שנבהל כאשר הוא עומד בפני אתגרים מן הסוג הזה מוטב כי יחפש עבודה אחרת.