כללי

צפה

מה זה קידוח יהלום?

כשאנו חושבים על יהלומים, אנו עשויים לדמיין את הניצוץ המבריק שבדרך כלל נמצא על האצבע הרביעית של יד שמאל של האישה, אבל האם ידעתם שליהלומים יש שימוש יקר ערך נוסף, כמו גם בהכנת תכשיטים מרהיבים? אם אתם לא יודעים מה זה קידוח יהלום, אז הסוד טמון בכוחו של היהלום. יהלומים הם בעצם החומר הקשה ביותר… מאמר צפה

interior

צפה

דירת יוקרה בתל אביב – חלום או מציאות?

מכירים את זה שאתם יושבים עם חברים וכל אחד מדמיין מה היה עושה אם היה זוכה בלוטו? או בירושה ממש ממש גדולה מאיזה דוד לא ידוע שגר באמריקה? לאנשים יש תשובות מפתיעות לעתים תדירות וזה מה שגורם לי לחבב את משחק ה”נדמה לי” הזה. הוא מגלה משהו על אופיים של אנשים. למשל, יש אנשים שמצהירים… מאמר צפה

צפה

כל היתרונות של ריתוך בלייזר – אספקה טכנית

ריתוך נדרש כמעט בכל עבודה בה ישנה השתתפות של מתכות. הריתוך הוא חיבור בין מתכות הנעשה בעזרת חימום. תהליך הריתוך הוא תהליך נפוץ ונחשב לשיטה הפופולארית ביותר לחיבור בין מתכות(כאשר הלחמה היא שיטה נוספת בה בין שתי המתכות מתווך חומר אחר שעובר התכה). ישנן מספר שיטות לריתוך מתכות. החסרונות שברובן הוא הצורך לבצע גימור לאחר… מאמר צפה

צפה

5 כלי העבודה החשמליים הפופולריים לשיפוץ הבית

עומדים לפני עבודות שיפוץ בבית? רוצים לרכוש את כלי העבודה החשמליים אשר ישמשו אתכם גם לעבודות השיפוצים הנוכחיות וגם בעתיד? הגעתם אל המקום הנכון. במאמר זה תמצאו מידע על 5 כלי עבודה חשמליים פופולאריים ונפוצים לשימוש ביתי, כלי העבודה בהם תוכלו להשתמש בכדי לבצע כל עבודת שיפוץ בצורה מדויקת וקלה במיוחד. מברגה חשמלית מקצועית אין… מאמר צפה

צפה

בדיקה נכונה של הנכס

לפני רכישה או מכירה של נכס – חשוב מאוד לערוך בדק בית. מדובר בבדיקה שכיום היא נחשבת להכרחית, לאור איכויות הבנייה שהשתנו.

צפה

מדוע יש צורך בציפוי מתכות

מוצרי מתכת רבים מרכיבים את חיי היום יום שלנו, ויש להבטיח את עמידותם

צפה

עבודות תשתית לבטיחות ולבריאות

תשתית היא אחד המונחים החשובים בתחום הבנייה. המונח, ברמת ההגדרה, מתייחס לעבודות הנוגעות ליסודות מבניים שונים.

bricks-small

צפה

האם ניתן לשפץ כל מבנה?

לשיפוץ מבנים ישנם יתרונות רבים החל בחיסכון בעלויות, דרך התאמה מחודשת של המבנה הישן לצרכים החדשים ועד להעלאת ערך הנכס במידה משמעותית. עם זאת נשאלת השאלה: מה ידרוש מאתנו תהליך השיפוץ והאם הוא מתאים לכל סוגי המבנים?

צפה

רעיונות לשיפוץ בנייני מגורים

שיפורים חיצוניים ופרקטיים במקומות המגורים מהווים חלק חשוב ביותר בהתנהלות היומיומית שלנו – שיפור זה מדרבן אותנו להמשיך להתפתח,

צפה

חמישה טיפים לשיפוץ הדירה הישנה – חדשה

מעבר דירה הינו אירוע מרגש מאוד, אך עוד לפני שחברת הובלות תגיע לפנות את הרהיטים, יש לא מעט עניינים טכניים איתם צריך להתמודד על מנת שהמעבר יעבור בשלום.

צפה

טיפים לבחירת תאורה נכונה

אור מהווה חלק חשוב ביותר בבית – יתר על כן, מומחים בתחום יודעים ליצור שילובים נכונים בין אור, מיקומו והאינטראקציה שלו עם שאר הרהיטים.

מברשת

צפה

בעלי מקצוע שכדאי לשריין כשמשפצים את הבית

קבלן שיפוצים מבצע עבודות נרחבות לאחר תכנון מפורט וחתימה על חוזה עבודה מסודר על הלקוח.

parquet

צפה

שיפוץ הבית בשילוב רצפת פרקט

אם אתם מסיימים אוטוטו לבנות את הבית שלכם או שאתם עושים שיפוץ כללי לבית אתם בטח חושבים איך אפשר לשדרג או לעצב את מראה הרצפה.

interior

צפה

דרכים להוזיל את חידוש הרצפה

שיפוץ בסגנון מייקאובר עושים לדירה, פחות או יותר, אחת ל 15 שנים. הסיבה יכולה להיות או בלאי או פשוט רצון לחדש את המראה הדירה.

hashmal

צפה

עזרים לבית אחרי שיפוץ – מה באמת חשוב

ישנם אביזרים אשר יהיו קריטיים למדי וזאת כאשר תסתיים הליך השיפוץ של ביתכם. בעזרת אלה תוכלו להביא לכדי מצב בו חייכם יהיו הרבה יותר קלים ונוחים,

צפה

בידוד רעש והחשיבות שלו בשיפוץ דירה

מעוניינים לבצע שיפוץ של הדירה שלכם? דעו לכם כי בכל הנוגע לנושא בידוד הרעש, יהיה מדובר בעניין קריטי למדי.

תמא 38

צפה

המדריך לאיטום גגות מקצועי

איטום גגות מתבצע במטרה למנוע שחיקה במבנה, לתקן גימור לא מושלם ולטפל בחבלות ובנזקי בלאי. בנוסף, המטרה העיקרית של האיטום היא כמובן למנוע חדירת מים מהגג והתקרה.

צפה

מה היתרונות במזגן VRF?

מזגן VRF הוא חלק ממערכת שפועלת על עיקרון של שינוי נפח זרימת הקירור במערכת.

צפה

עיצוב הבית בגרניט פורצלן

אריחי קרמיקה מסוג גרניט פורצלן מתאפיינים בעמידות גבוהה ולכן מומלצים בעיקר לריצוף וחיפוי קירות פנימי וחיצוני במבנים.

צפה

בחירת ריצוף לבית

בחירת הריצוף לבית הינה אחת ההחלטות החשובות ביותר שמבצעים בעת עיצובו

צפה

פיברגלס

מיכלי פיברגלס נחשבים למכילים מאוד פופולאריים ונפוצים לשימוש בתעשיות שונות. מיכלים אלו משמשים לקיבול וכן ניתן לראות מוצרי פיברגלס לצורך הולכה (צינורות). ניתן לראות שימוש הולך וגובר בחומר זה בתעשיות רבות הן אזרחיות והן אחרות.

צפה

ציוד צמה

ציוד צמה הוא הגדרה לציוד מכני כבד, ציוד אשר משמש לבנייה אזרחית וצבאית, הוא משרת חברות וקבלני בניין לצורך הריסת מבנים, יישור קרקע, פינוי אבנים, סלילת כבישים, סלילת מסילות ברזל, ועוד מגוון רחב של עבודות שבלעדיהן לא ניתן לבנות מבנים חדשים. ציוד צמה משמש גם חברות כרייה ומחצבות לצורכי עבודה מסוגים שונים במקום.

צפה

מנעולן בתל אביב – בעל מקצוע שכל אחד צריך ממנו עזרה!

החיים יכולים לסדר לנו הפתעות וכל יום הוא יום בו הבלתי צפוי יכול להתרחש. אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים לקרות לנו הוא שכחה של מפתחות הבית בתוך הבית או איבוד שלהם – כך שבערב אין לנו שום דרך להיכנס לבית שלנו.

דלת

צפה

מתי מחליפים דלתות פנים?

עיצוב מחדש של הבית ואפילו חלקים מסוימים שלו יכול להפוך לפרויקט, שכן יש הרבה פרטים שצריך לתכנן, להכין ולשים ברחבי הבית על מנת שהתוצאה תהיה טובה.

bricks-small

צפה

שמירה על הניקיון בסביבת שיפוצים

בין שמדובר בבית חדש ובין שמדובר בבית ישן, לעתים עולה הצורך לשפץ אותו בגלל בלאי, צורך לתקן תקלות או פשוט רצון לעצב אותו מחדש.

דלת

צפה

דלתות אלומיניום לעיצוב הדירה

למרות שהייעוד המקורי של דלתות הוא לספק הגנה על הכניסה לבית ולמנוע מגורמים בלתי רצויים להיכנס לתוך הבית, היום לדלתות ישנה משמעות הרבה יותר רחבה מייעודן המקורי.

צפה

הקמת מבני תעשיה

הקמת מבני תעשיה היא עבודה שדורשת תכנון קפדני, תוך מתן דגש משמעותי על איכות ועל בטיחות.

צפה

בריקים לעיצוב הבית

הטרנד החדש בעיצוב הבית לכל תקופה יש את הטרנדים שלה בעיצוב הבית.

צפה

איזה עבודות שיפוצים אפשר לעשות עם בובקט?

מהו בובקט? בובקט, או מחפרון בעברית, הוא אחיהם הקטן של הטרקטור והמחפר. בובקט הוא כלי ממשפחת הציוד המכני ההנדסי, ושימושו העיקרי הוא לצורך עבודות עפר ופיתוח שונות.

דלת

צפה

משפצים את הדירה? אל תשכחו להחליף צילינדר לדלת!

אז החלטתם לשפץ את הדירה. מזל טוב! אין ספק שדירה משופצת משפיעה על איכות החיים והופכת את הדירה למקום שנעים יותר לשהות בו.

צפה

ההבדל בין מנעול טביעת אצבע למנעול ביומטרי

על אף כי בשני המנעולים נותנים טביעת אצבע על מנת להיכנס לחדר מסוים קיימים 2 הבדלים מהותיים בין ביומטריה לבין מנעול טביעת אצבע.

interior

צפה

אדריכלים והשפעתם על שיפוץ הבית

משפצים את הבית? האם כדאי לכם לקחת אדריכל לתכנון וליווי השיפוץ, או שתוכלו לעשות הכל בעזרת הקבלן או ספקים שונים בענף הבניה? יש לנו כמה תובנות עבורכם…

צפה

מטבחים פשוטים ויפים

אם מתחשק לכם להתחדש במטבח חדש ומעוצב, כדאי שתדעו שכיום קיימים לא מעט סגנונות עיצוב עבור כל מטבח.

דלת

צפה

התאמת דלתות לעיצוב הבית

במידה רבה- גלויה וניכרת לעין- הדלת היא-היא חלון הראווה של הבית. ניתן ללמוד לא מעט על אודות דיירי הבית על פי סוג הדלת, חוסנה, עיצובה, מנגנוני הנעילה שלה ועוד. רבים בוחרים דלת לא רק על פי החוזק שלה אלא גם על פי עיצובה. הם משקיעים זמן ומחשבה בבחירת הצבע והטקסטורה שלה .

צפה

שיפוץ בניין חיצוני

היום לא חייבים להוציא המון כסף על דירה חדשה, המחירים לא מפסיקים לעלות ואנשים רבים מוצאים את עצמם במצב שהם לא יכולים להרשות להם דירה חדשה או לשדרג דירה קיימת.

מברשת

צפה

בעלי מקצוע עם תעודות

עושים שיפוץ כללי לבית או למשרד? גם אם אתם מזמינים קבלן שיפוצים וגם אם כל בעל מקצוע בנפרד יש כלל אחד חשוב מאוד שעליכם לבדוק טרם תחילת העבודה: בדקו את רישיון העובדה של בעל המקצוע.

צפה

יתרונות בעיצוב פנים העסק

לא רק שסוגיית עיצוב פנים לחנויות היא חשובה בצורה יוצאת דופן, עיצוב פנים החנות זהו הדבר הבסיסי ביותר שיש לדאוג לו.

צפה

בתהליכי שיפוצים? כך תעשו זאת נכון

כאשר עוסקים במלאכת השיפוצים תצטרכו לוודא היטב כי אתם עושים זאת נכון, וזאת במידה ואתם מעוניינים שהשיפוצים יביאו לכדי שיפור משמעותי בעיצוב הבית שלכם.

צפה

טיפים לתכנון מערכת תאורה לבית לפני שיפוץ

תכנון מושכל של מהות הפעולות הנדרשות, סדר ואופן ביצוען הן תנאי הכרחי לשיפוץ אפקטיבי של הבית לשביעות רצונם של דייריו.

צפה

מחדשים את האריחים: ריצופים מודרניים עם אריחים מצוירים

משפצים את ביתכם? אתם פותחים לעצמכם חלון הזדמנויות לשדרוג הבית כולו, ובמסגרתו תוכלו לשנות את מראהו הפנימי.

מאוור מזגן

צפה

משפצים את הבית ומקררים את הקיץ עם מאורר מזגן

עונת הקיץ ובפרט חודשי יולי אוגוסט, תקופת החופש הגדול, זו עונת השיפוצים.

צפה

עבודות גובה

כאשר שכרתם את המשרד בבניין רב הקומות לא חשבתם משום מה כמה יהיה מסובך כאשר תרצו לנקות את החלונות מבחוץ או לחילופין כאשר תרצו להתקין רשתות יונים

צפה

כלי עבודה חשמליים

יותר ויותר אנשים מחזיקים כיום בבית מגוון רחב של כלי עבודה חשמליים.

צפה

כל המידע אודות החלפת צנרת ביוב

לא לעיתים תכופות צריכים לבצע החלפת צנרת בבית, בדרך כלל צנרות מחזיקות מים שנים רבות, לעיתים אפילו עשרות שנים. מרבית הבתים בישראל, בוודאי הבתים הישנים שביניהם, יש בהם צנרות ישנות מאוד אשר מבצעות את תפקידן היטב.

צפה

מידע אודות דודי שמש בחיפה

לפני למעלה מארבעים שנה, ישראל הייתה מהמדינות פורצות הדרך בכל הקשור לשימוש באנרגיה טבעית. משבר החשמל והמים אילץ את מדינת ישראל לנקוט צעדים, וכך היא הפכה למדינה מובילה בכל הקשור לשימוש בדודי שמש.

Startup Stock Photos

צפה

10 טיפים לעיצוב הבית

עיצוב הבית באופן האהוב על דייריו משפר פלאים את אורח החיים ואת איכותם.

interior

צפה

טיפים לעיצוב פנים

עיצוב דירות יוקרה זו אומנות והתמחות ייחודית, באמצעות שילוב פריטים וחומרים בלתי מתפשרים ליצירת שלמות ואלגנטיות מתוחכמת אעשה הכל לעצב עבורכם את בית החלומות שלכם.